پیشروی دلار در كانال ۴۱۰۰ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا + نرخ لحظه ای ارز و طلا در ۲۳ آبان

۲۳ آبان ۱۳۹۶ کسب

عنوان نرخ قیمت زنده تغییر کمترین بیشترین زمان
اونس طلا ۱,۲۸۴٫۱۹ (۰٫۲۶%) ۳٫۳۰ ۱,۲۸۳٫۰۷ ۱,۲۸۷٫۴۹ ۱۲:۰۷
مثقال طلا ۵,۴۳۲,۰۰۰ (۰%) ۰ ۵,۴۱۲,۰۰۰ ۵,۴۳۶,۰۰۰ ۱۸ آبان
گرم طلای ۱۸ ۱,۲۵۴,۰۶۰ (۰%) ۰ ۱,۲۴۹,۴۴۰ ۱,۲۵۴,۹۸۰ ۱۸ آبان
سکه بهار آزادی ۱۲,۹۱۰,۰۰۰ (۰%) ۰ ۱۲,۸۹۰,۰۰۰ ۱۲,۹۱۰,۰۰۰ ۱۷ آبان
سکه امامی ۱۳,۵۸۲,۰۰۰ (۰%) ۰ ۱۳,۴۹۴,۰۰۰ ۱۳,۵۹۴,۰۰۰ ۱۸ آبان
نیم سکه ۶,۸۲۰,۰۰۰ (۰%) ۰ ۶,۸۰۰,۰۰۰ ۶,۸۲۰,۰۰۰ ۱۷ آبان
ربع سکه ۳,۸۶۷,۰۰۰ (۰%) ۰ ۳,۸۵۷,۰۰۰ ۳,۸۶۷,۰۰۰ ۱۷ آبان
سکه گرمی ۲,۵۴۰,۰۰۰ (۰%) ۰ ۲,۵۴۰,۰۰۰ ۲,۵۴۰,۰۰۰ ۱۷ آبان
دلار ۴۰,۷۴۰ (۰%) ۰ ۴۰,۷۰۰ ۴۰,۷۶۰ ۱۷ آبان
یورو ۴۷,۸۵۰ (۰%) ۰ ۴۷,۷۹۰ ۴۷,۸۸۰ ۱۷ آبان
درهم امارات ۱۱,۱۸۰ (۰%) ۰ ۱۱,۱۸۰ ۱۱,۱۹۰ ۱۷ آبان
پوند ۵۴,۳۶۰ (۰%) ۰ ۵۴,۲۸۰ ۵۴,۳۶۰ ۱۷ آبان
یوان چین ۶,۳۵۰ (۰%) ۰ ۶,۳۵۰ ۶,۳۷۰ ۱۵ آبان
لیر ترکیه ۱۰,۷۹۰ (۰%) ۰ ۱۰,۷۹۰ ۱۰,۸۴۰ ۱۷ آبان
دلار فروش سنا ۴۰,۶۷۲ (۰%) ۰ ۴۰,۶۴۶ ۴۰,۶۸۸ ۱۷ آبان
یورو فروش سنا ۴۷,۶۰۱ (۰%) ۰ ۴۷,۴۵۶ ۴۷,۷۹۰ ۱۷ آبان
درهم فروش سنا ۱۱,۱۱۹ (۰%) ۰ ۱۱,۰۶۵ ۱۱,۱۱۹ ۱۷ آبان
حواله دلار ۴۰,۹۸۵ (۰%) ۰ ۴۰,۹۶۰ ۴۰,۹۸۵ ۱۷ آبان
حواله یورو ۴۷,۶۹۰ (۰%) ۰ ۴۷,۶۹۰ ۴۷,۶۹۰ ۱۴ آبان
حواله یوان چین ۱۱,۱۴۵ (۰%) ۰ ۱۱,۱۴۰ ۱۱,۱۴۵ ۱۷ آبان

WWW.TGJU.ORG


سه شنبه ۲۳ آبان: ساعت ۱۳

پیشروی دلار  در كانال ۴۱۰۰ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۳۴ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۱۲۷ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۳۱۴ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۶۹ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

دوشنبه ۲۲ آبان: ساعت ۱۳

ورود دلار  به كانال ۴۱۰۰ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۴۹ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۱۱۳ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۳۸ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

یکشنبه ۲۱ آبان: ساعت ۱۳

پیشروی دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۳۲ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۹۳ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۳۱ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

شنبه ۲۰ آبان: ساعت ۱۳

پیشروی دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۱۵ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۸۰ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۹۶ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۳۹ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

کارنامه هفتگی بازار طلا و ارز:

 پیشروی دلار در کانال ۴۰۰۰ تومانی در بازار ارز؛ صعود نرخ ها در بازار سکه و طلا در هفته منتهی به ۱۹آبان

به
گزارش اقتصادوما، این هفته نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شد و
در نهایت در پایان هفته با افزایش ۰٫۵۲ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی
معاملات هفته گذشته، به ۴۰۷۴ تومان رسید.

در
بازار سکه و طلا، این هفته سکه بهار آزادی با افزایش ۰٫۹۴ درصدی قیمت نسبت
به نرخ پایانی معاملات هفته گذشته، به ۱میلیون و ۲۹۱ هزار تومان رسید. در
این هفته قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران با افزایش ۰٫۶۸ درصدی به
۱۲۴٫۹۴ هزار تومان رسید.

این هفته انس جهانی طلا افزایش ۱٫۱۳ درصدی قیمت را تجربه کرد.

جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببینید

*******************

چهارشنبه ۱۷ آبان: ساعت ۱۳

آرامش دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به پایین مواجه شده و با افت ۰٫۰۲ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۷۴ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۳۹ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

سه شنبه ۱۶ آبان: ساعت ۱۳

پیشروی دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ نوسان نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۰۷ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۷۵ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۸۴ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۲۳ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

دوشنبه ۱۵ آبان: ساعت ۱۴

پیشروی دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ افزایش نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۳۴ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۷۲ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۸۱ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۱۶ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

یکشنبه ۱۴ آبان: ساعت ۱۳

پیشروی دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ افزایش محدود نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به بالا مواجه شده و با افزایش ۰٫۱۷ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۵۸ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان قیمت خورد كه افزایش ۰٫۰۸ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

شنبه ۱۳ آبان: ساعت ۱۳

افت دلار  در كانال ٤٠٠٠ تومانی در بازار ارز؛ افت نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، امروز در بازار ارز، نرخ دلار با سیر نوسانات رو به پایین مواجه شده و با افت ۰٫۰۵ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات روز معاملاتی گذشته، به ۴۰۵۱ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، امروز هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان قیمت خورد كه افت ۰٫۰۸ درصدی را نسبت به قیمت پایانی معاملات روز گذشته نشان می دهد. جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببينيد.

××××××××××××××

کارنامه مهرماه بازار ارز و طلا: 

صعود نرخ دلار در بازار ارز، پیشروی نرخ ها در بازار سکه و طلا

به گزارش اقتصادوما، در مهرماه نرخ دلار با سیر نوسانات صعودی مواجه شد و با افزایش ۳٫۱ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات ماه گذشته، به ۴۰۱۳ تومان رسید. در بازار سکه و طلا، در تیرماه هر سکه بهار آزادی، ۱ میلیون و ۲۶۶ هزار تومان قیمت خورد که افزایش ۵٫۸ درصدی را نسبت به قیمت پایانی ماه گذشته نشان می دهد.

جزئیات قیمت طلا، سکه و ارز و روند تغییرات آن را در جدول زیر ببینید

×××××××××××

کارنامه سال ۹۵ بازار ارز و طلا: 

صعود ۹٫۷ درصدی دلار، ۱۱٫۳ درصدی طلا، ۱۵٫۸ درصدی سکه و افزایش حبابی ربع و نیم سکه

به گزارش اقتصادوما، در سال ۱۳۹۵ نرخ دلار با سیر صعودی مواجه شد و با افزایش ۹٫۷ درصدی قیمت نسبت به نرخ پایانی معاملات سال گذشته، به ۳۷۴۸ تومان رسید. در این سال نرخ ارز مرجع نیز با افزایش ۷٫۲ درصدی به ۳۲۴۲ تومان رسید.

در بازار سکه و طلا، در پایان سال ۱۳۹۵ قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران با افزایش ۱۱٫۳ درصدی به ۱۱۵ هزار و ۱۸۰تومان رسید، در حالی که قیمت انس جهانی طلا در این سال ۲٫۱ درصد افت کرد. همچنین در این سال قیمت هر سکه بهار آزادی به ۱ میلیون و ۱۷۱ هزار تومان رسید که افزایش ۱۵٫۸ درصدی را نسبت به قیمت پایانی سال گذشته نشان می دهد. افزایش ۱۱٫۳ درصدی قیمت طلا و ۱۵٫۸ درصدی قیمت سکه در سال ۹۵ درحالی است که قیمت نیم سکه در این سال افزایش ۲۹ درصدی و قیمت ربع سکه ۳۲٫۷ درصدی تجربه کرده است، که بیانگر افزایش حبابی نیم سکه و ربع سکه در این سال می باشد.

‘); document.write( ‘ ‘ + ‘pt>’); })();

‘); document.write( ‘ ‘ + ‘pt>’); })();

‘),i=b.createElement(c),j=b.getElementsByTagName(c)[0],i.async=1,i.src =location.protocol+d,j.parentNode.insertBefore(i,j),a[f+g+”_”+h]=a[f+g],a[“t_”+g+h+k]=a.setInterval(function(){a.g c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b&&(setTimeout(“zanboor_fly_1(“+h+”,160,60,location.protocol + ‘//zanboor.net/show.php’,”+k+”,'”+f+g+”‘)”,1e3*(k- 1)),a.clearInterval(a[“t_”+g+h+k]))},100)}(window,document,”script”,”//zanboor.net/zanboor.js”,”show_”,”content _”,”9ed332527fb24c308513bb114558ca16″,”378″);

‘),i=b.createElement(c),j=b.getElementsByTagName(c)[0],i.as ync=1,i.src=location.protocol+d,j.parentNode.insertBefore(i,j),a[f+g+”_”+h]=a[f+g],a[“t_”+g+h+k]=a.setIn terval(function(){a.gc4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b&&(setTimeout(“zanboor_fly_1(“+h+”,250,25 0,location.protocol + ‘//zanboor.net/show.php’,”+k+”,'”+f+g+”‘)”,1e3*(k- 1)),a.clearInterval(a[“t_”+g+h+k]))},100)}(window,document,”script”,”//zanboor.net/zanboor.js”,”show_ “,”content_”,”9ed332527fb24c308513bb114558ca16″,”380″);

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم